E-mailsupport@laederhund.dog
Forside /Pucci Pups /Pucci Pups gavekort 10 pund hundeudstyr

-6%

Pucci Pups gavekort 10 pund hundeudstyr
Pucci Pups gavekort 10 pund hundeudstyr
Pucci Pups

Pucci Pups gavekort 10 pund hundeudstyr

5.0 (1)
92,11 kr. 86,33 kr.

Praktisk gavekort til Pucci Pups hundeudstyr. Modtageren vælger selv mellem halsbånd, liner og gåtasker.


På lager

Value

  • £10.00
  • £25.00
  • £50.00
- 1 +
· Gratis fragt fra 300,00 kr., ellers 60,00 kr. 30 dages returret · support@laederhund.dog

Spar ved 2 eller 3 stk

Kun 5 tilbage på lager.

Kategorier : Pucci Pups

SKU : LDE-PUC-900

Beskrivelse

Gavekortet lader modtageren vælge det udstyr, der passer til hund og hverdag. Beløbet er 10 pund og bruges på hele Pucci Pups sortimentet. Prisen er 86,33 kr mod før 92,11 kr.

Sådan giver du det videre

Modtageren indløser koden ved kassen og vælger farve og størrelse selv. Bestil i god tid før gaven skal gives, så koden når frem. Gem kvitteringen, til gaven er indløst.

Funktioner
  • kan bruges på hele Pucci Pups sortimentet

  • modtageren vælger selv farve og størrelse

  • Type: gavekort

  • Værdi: 10 pund

  • Anvendelse: Pucci Pups hundeudstyr

  • Sælger: Læder Hund

Ofte stillede spørgsmål
Hvor længe gælder gavekortet?

Se gyldighed i mailen med koden og brug det inden udløb.

5.0 (1)
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
1
5.0
e*i

Gav det til min søster, hun blev glad for det.

Relaterede produkter
Se alle
143,18 kr. 108,00 kr.
Pucci Pups hundesele Dots Small let
4.0 (2)
4.5 (4)
4.0 (1)
4.0 (1)
112,13 kr. 94,28 kr.
Rogz Fancy Dress Classic hundesele
Rabat

Brug LAEDERHUND13 ved kassen og få 13% rabat.

Betaling

Vi tager imod kreditkort og PayPal.

Fragt

Ordrer over 300,00 kr. får fri fragt.

Returnering

Returnér med post inden for 30 dage.

Betaling Vi accepterer: Kreditkort · PayPal

Butik

Kontaktoplysninger

E-mail: support@laederhund.dog